previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider
  

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Ćwiczenia laboratoryjne w Katedrze Elektrotechniki

Ćwiczenia laboratoryjne w Katedrze Elektrotechniki

Opublikowano: 23-11-2018

23 listopada 2018 r. uczniowie klasy 3Ea odbyli zajęcia laboratoryjne z maszyn elektrycznych w laboratorium Katedry Elektrotechniki, Energetyki, Elektroniki i Automatyki Wydziału Nauk Technicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W ramach zajęć uczniowie zapoznali się z budową i zasadą działania silników prądu stałego. Poznali możliwości regulacyjne tych silników oraz zasady ich sterowania. Dzięki nowoczesnemu stanowisku laboratoryjnemu zapoznali się z budową i sposobem podłączenia encodera inkrementalnego do miernika i silnika. Opiekunami
i prowadzącymi zajęcia byli nauczyciele ZSM-E: Andrzej Lange i Andrzej Siudziński.

 

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 534 71 53 w 23

fax   fax.:

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   ul. Jagiellońska 59


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.:

fax   fax.:

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider