II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2017”.

Dzień Otwarty w Olsztyńskim „Energetyku”

Konkurs „Specjaliści od maszyn i energii – oczyma gimnazjalisty”

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider
  

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Energetyk zagra z WOŚP po raz trzeci!

Energetyk zagra z WOŚP po raz trzeci!

Opublikowano: 09-01-2018

Licytacje, koncerty, kiermasz ciast, pokaz pomocy przedmedycznej – te i inne atrakcje zostały przewidziane przez organizatorów 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie.
Szkolny Finał odbędzie się 12 stycznia, ale już teraz można brać udział w licytacjach, z których całkowity dochód zasili konto Fundacji, która w tym roku gromadzi ludzi dobrej woli wokół hasła „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
15 grudnia rozpoczęły się licytacje. Można je śledzić na stronie szkolnego Facebooka pod adresem: https://www.facebook.com/zsmeolsztyn/. W licytacjach może wziąć udział każdy, kto wspólnie z olsztyńskim „Energetykiem” chciałby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Aby dodać ofertę, wystarczy wpisać komentarz pod materiałem danej licytacji. Można również zgłosić ją indywidualnie u szefa Energetyk Sztab Olsztyn pana Piotra Konarzewskiego.

„Energetyk Sztab Olsztyn” to: Piotr Konarzewski (szef sztabu), Katarzyna Chamerska, Wanda Piwońska i Katarzyna Ostowska oraz wolontariusze: Aleksandra Krasnodębska, Radosław Madrak, Jakub Bednarek, Grzegorz Grabowski oraz Mateusz Rogowski.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 533 52 55

fax   fax.: (89) 533 52 55

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   Al. M. J. Piłsudskiego 61


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.: (89) 533 52 43

fax   fax.: (89) 533 52 43

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

ArrowArrow
ArrowArrow
Slider