previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider
  

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students

II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Modern Students

Opublikowano: 23-10-2018

23 października 2018 r. odbyły się szkolne eliminacje w ramach II Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego Modern Students (zasięg wojewódzki). Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa warmińsko-mazurskiego wykazujących się znajomością języka angielskiego na poziomie B1+/B2. Uczniowie rozwiązywali test leksykalno-gramatyczny. Do drugiego etapu konkursu przystąpi 5 uczniów z naszej szkoły, którzy otrzymali najlepsze wyniki: Duraj Łukasz, Schmidt Filip z klasy 2 Ea, Sowiński Kacper, Grabowski Michał z klasy 3 Ea oraz Rudnicki Arkadiusz z klasy 1 Ea. Eliminacje szkolne przeprowadziły p. Katarzyna Ostowska i p. Ewa Pawlikowska.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 534 71 53 w 23

fax   fax.:

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   ul. Jagiellońska 59


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.:

fax   fax.:

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider