previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider
  

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Komunikat dla Rodziców i Uczniów w sprawie inwestycji szkolnych

Komunikat dla Rodziców i Uczniów w sprawie inwestycji szkolnych

Opublikowano: 22-01-2018

Szanowni Państwo Rodzice, Drodzy Uczniowie,
przed nami czas wielu inwestycji, których celem jest poprawa infrastruktury budynku warsztatów szkolnych połączona z zakupem maszyn i urządzeń do kształcenia zawodowego, modernizacja boiska szkolnego, termomodernizacja budynku głównego szkoły. Według danych Wydziału Inwestycji Urzędu Miasta Olsztyna inwestycje zostaną przeprowadzone w następujących terminach:
– przebudowa i modernizacja warsztatów szkolnych: 01.01.2018r. – 31.07.2019r.
– termomodernizacja budynku głównego szkoły: 01.04.2018r. – 30.09.2018r.
– remont boiska: 12.2017r. – 09.2018r.

W okresie remontów zajęcia edukacyjne realizowane będą w obiektach zastępczych. Zajęcia praktyczne realizowane w warsztatach szkolnych ZSM-E przeniesione zostaną na ulicę Zientary Malewskiej 65 do Warsztatów Centrum Kształcenia Zawodowego Warmińsko-Mazurskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości. Zajęcia ogólnokształcące i teoretyczne zawodowe odbywać się będą w budynku, którego lokalizacja zostanie podana w innym terminie.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa o zrozumienie i życzliwość w tym trudnym okresie.

W konsekwencji podjętych działań nasza młodzież będzie kształcić się w doskonałych warunkach, z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn i urządzeń, a także rozwiązań technologicznych, szkoła po przeprowadzeniu termomodernizacji zyska nowy kształt i wizerunek, uczniowie będą korzystać z nowoczesnej bazy sportowej. Przedstawiam Państwu wizualizację projektu inwestycyjnego, którego realizacja już wkrótce przed nami.

Z poważaniem
Ewa Kaliszuk
Dyrektor ZSM-E w Olsztynie

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 534 71 53 w 23

fax   fax.:

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   ul. Jagiellońska 59


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.:

fax   fax.:

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider