Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider
  

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » NA TACY poDANE

NA TACY poDANE

Opublikowano: 19-12-2016

19 grudnia 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 30 w Olsztynie odbyła się Inauguracja IV Edycji Projektu „NA TACY poDANE” z udziałem przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz nauczycieli zainteresowanych tematem ochrony danych osobowych z województwa warmińsko-mazurskiego. Celem spotkania było zachęcenie nauczycieli do udziału w programie GIODO oraz upowszechnienie działań i doświadczeń, w tym zakresie na terenie całego województwa.
W pierwszej części uczestnicy spotkania obejrzeli prezentacje przygotowane przez policjantów Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie oraz nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 30 przedstawiające podstawy teoretyczne i prawne programu. W drugiej części odbyły się warsztaty, na których zaprezentowane zostały praktyczne rozwiązania służące realizacji programu.
W trakcie spotkania została podpisana deklaracja współpracy między Komendą Miejską Policji w Olsztynie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim i Szkołą Podstawową nr 30 w Olsztynie w celu wspólnej realizacji programu GIODO – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.
Spotkanie uświetnił występ najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 30, którzy zaśpiewali piosenki o tematyce ochrony danych osobowych. W spotkaniu uczestniczyły Dyrektor szkoły Ewa Kaliszuk i pedagog Małgorzata Zielska.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 533 52 55

fax   fax.: (89) 533 52 55

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   Al. M. J. Piłsudskiego 61


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.: (89) 533 52 43

fax   fax.: (89) 533 52 43

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

ArrowArrow
ArrowArrow
Slider