previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider
  

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Ważny komunikat dotyczący zajęć praktycznej nauki zawodu

Ważny komunikat dotyczący zajęć praktycznej nauki zawodu

Opublikowano: 07-02-2018

Informuję, że od dnia 12 lutego 2018r. (poniedziałek) zajęcia praktycznej nauki zawodu, które odbywają się w warsztatach szkolnych zostaną przeniesione do Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Marii Zientary Malewskiej 65. Zajęcia odbywające się w pracowni elektrycznej odbywać się będą w budynku szkoły.

Do miejsca zajęć dojeżdżamy autobusem nr 116 tylko w wybranych porach zgodnie z planem zajęć warsztatowych. Rozkłady jazdy uczniowie otrzymują od wychowawców, w szczególnym przypadku są dostępne w sekretariacie szkoły lub w Internecie. Bardzo proszę o wyjątkową dyscyplinę w okresie zajęć w miejscu zastępczym, gdyż poza wyznaczonymi porami nie będą kursować inne autobusy.

Uczniowie, którzy mieszkają w okolicach Barczewka – Nikielkowa być może będą mieli również możliwość korzystania z busa należącego do firmy Inter – Trans. Na trasie busa nie ma zlokalizowanego przystanku przy Centrum Kształcenia, zatem możliwość wysiadania i wsiadania można uzgodnić osobiście z przewoźnikiem. Bus kursuje na trasie Dworzec – Nikielkowo zgodnie z ustalonym przez siebie rozkładem jazdy.

Uczniowie, którzy będą dojeżdżać własnym samochodem parkują auta wyłącznie na parkingu przeznaczonym i oznakowanym dla nauczycieli.

Dyrektor szkoły

Ewa Kaliszuk

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax   fax.:

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   al. M.J.Piłsudskiego 61


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.:

fax   fax.:

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider