II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Elektrycznej „ENERGETYK 2017”.

Dzień Otwarty w Olsztyńskim „Energetyku”

Konkurs „Specjaliści od maszyn i energii – oczyma gimnazjalisty”

Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Slider
  

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w olsztyńskim Energetyku

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w olsztyńskim Energetyku

Opublikowano: 02-01-2017

Informujemy, że 13 stycznia 2017 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Energetycznych w Olsztynie odbędzie się Impreza Zamknięta 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po ubiegłorocznym, wzorowo przeprowadzonym finale ponownie zawiązuje się „Energetyk Sztab Olsztyn” – tym razem „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to 25 lat pięknej historii niesienia pomocy i budowania wspólnoty obywatelskiej w Polsce. Cieszymy się, że olsztyński „Energetyk” również współtworzy to dziedzictwo.
„Energetyk Sztab Olsztyn” to: Piotr Konarzewski (szef sztabu), Katarzyna Chamerska, Elżbieta Bohdanowicz i Małgorzata Zielska.

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 533 52 55

fax   fax.: (89) 533 52 55

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   Al. M. J. Piłsudskiego 61


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.: (89) 533 52 43

fax   fax.: (89) 533 52 43

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

ArrowArrow
ArrowArrow
Slider