previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider
  

Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Zawodowcy z Olsztyna

Zawodowcy z Olsztyna

Opublikowano: 12-02-2018

12 lutego rusza program tv „Zawodowcy z Olsztyna”. W ciągu ośmiu tygodni Telewizja Regionalna ReTV pokaże ofertę ośmiu szkół – w tym naszej. Program adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych, którzy już wkrótce będą podejmować decyzję o dalszej edukacji.

Każda ze szkół będzie miała „swój tydzień”. Każdy tydzień podzielony będzie na 5 modułów – każdy NA ŻYWO do obejrzenia na Facebook’u Telewizji Regionalnej ReTV (facebook.com/telewizjaRETV) o godzinie 13.00:

poniedziałek – rozmowa o szkole z zapowiedzią tygodnia danej szkoły
wtorek – wejście na żywo z jednej z pracowni
środa – wejście na żywo z jednej z pracowni
czwartek – materiał o szkole – szkoła w pigułce
piątek – najważniejszy dzień, 30-minutowy program o szkole

Piątkowy program prowadzony przez parę młodych ludzi – Anitę Łosińską i Jakuba Lichockiego. Oprócz promocji szkół zawodowych i prezentacji ich oferty, uczniowie gimnazjów mają szansę na wygranie cennych nagród (konsole X-Box, tablety, sprzęt audio). W każdej szkole gimnazjalnej 20 kwietnia, czyli po zakończeniu cyklu, odbędzie się test na MOODL-u, którego finaliści zaprezentują się na wielkim finale 23 kwietnia w Hali Urania w Olsztynie. Transmisja na żywo! Całe wydarzenie będzie połączone z promocją szkół i ich oferty.

 

ARCHIWUM

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 533 52 55 w 19

fax   fax.:

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   al. M.J.Piłsudskiego 61


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.:

fax   fax.:

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider