Jesteś tutaj: Strona główna » Kształcenie » Rok szkolny 2016 / 2017 » Konsultacje Nauczycieli

Konsultacje Nauczycieli

Harmonogram konsultacji i porad oraz zajęć
dydaktyczno – wyrównawczych w roku szkolnym 2016/2017

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela Nauczany  przedmiot Konsultacje
i porady /zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
1. Andruszkiewicz Ładna Izabela Przedmioty zawodowe mechaniczne

Kółko  informatyczne

Poniedziałek             15.00 – 17.00

 

2. Bartoś Beata Historia/WOS Poniedziałek              13.15 – 14.50
3. Chamerska Katarzyna Język niemiecki Poniedziałek              14.55 – 15.40

Środa                         12.25 – 13.10

4. Dawidczyk Regina Geografia, WOK, Przyroda Piątek                         14.05 – 14.50
5. Radzik Alicja Matematyka Czwartek                        7.00 – 7.45

 

6. Kamiński Antoni Język angielski Czwartek                    14.05 – 14.50
7. Konarzewski Piotr Język polski Wtorek                       12.25 – 13.10
8. Koński Tomasz Przedmioty zawodowe elektryczne  

Wtorek                      15.00 – 15.45

9. Kowalski Zenon Język angielski

Język angielski zawodowy

Język niemiecki

Środa                       14.55 – 15.40
10. Kozłowska Magdalena Religia Poniedziałek               14.55 – 15.40
11. Lange Andrzej Przedmioty elektryczne  

Poniedziałek    14.05 – 14.50

12.  

Ładny Jan

Przedmioty zawodowe mechaniczne

Kółko informatyczne

Poniedziałek     15.00 – 17.00
13. Niemira Hanna Elektrotechnika

Urządzenia i instalacje elektryczne

Wtorek                 14.00 – 14.50
14. Ostowska Katarzyna Język angielski,

Język angielski zawodowy

Poniedziałek       14.05 – 14.50
15. Piwońska-Kosiorek Wanda Matematyka Wtorek            14.05 14.50
16. Soboń Beata Fizyka, przyroda Czwartek          7.15 – 7.45

14.00 – 14.20

17. Sadolewski Andrzej Pracownia elektrotechniki

i elektroniki

Poniedziałek     14.50 – 15.40
18. Siudziński Stefan Pracownia elektrotechniki

i elektroniki/      maszyny elektryczne/ programy symulacyjne  w elektrotechnice/ informatyka/ kółko informatyczne

Wtorek          14.50 – 15.40

Poniedziałek  15.00 – 17.00

19.  

Sobiech Ryszard

 

Zajęcia warsztatowe Piątek   14.05 – 14.50
20. Stawowa – Świerkowska

Maria

Historia / Edb Poniedziałek    15.00 – 15.45
21. Szymański Kazimierz Energoelektronika Wtorek        14.05 – 14.50
22. Świerkocka Elżbieta Chemia / biologia / podstawy przedsiębiorczości Piątek         14.05 – 14.50
23. Wirchanowicz Agnieszka Język polski Poniedziałek     14.05 – 15.40

Środa                12.25 – 13.10

 

DANE KONTAKTOWE

Szkoła - sekretariat:

telefon   tel.: (89) 533 52 55

fax   fax.: (89) 533 52 55

mail   szkola@zsmeolsztyn.pl

adres   Al. M. J. Piłsudskiego 61


 Warsztaty szkolne:

telefon   tel.: (89) 533 52 43

fax   fax.: (89) 533 52 43

mail   warsztaty@zsmeolsztyn.pl

Nasi Partnerzy

ArrowArrow
ArrowArrow
Slider